nr 425 3167
Utdragsoffa
Sengustaviansk, bemålad, längd: 190 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
3.000 kr |
Såld: |
2.500 kr |
måndag 28 augusti 2006 kl 16:00:00
Tid |
Kund |
Bud |
27/8 21:21:12
28/8 14:21:09